Niečo málo o nás

dodávame vám široké spektrum zbraní, streliva a príslušenstva

Pôsobíme na Slovensku vo viacerých odvetviach od roku 2011. Sme výhradným dovozcom brokovníc Derya Arms, Dexter, guľovníc Pioneer a nábojov Maxx Tech a Lambro. Väčšinu tovaru zabezpečujeme cez partnerské redistribučné sklady, takže čakacie doby sú neporovnateľne kratšie oproti iným dodávatelom. Samozrejme sme aj flexibilnejší pri dopĺňaní ponuky.

Náš online obchod sa stále rozrastá a naše produkty s radosťou posielame po celom Slovensku. Vyberte si v e-shope, alebo nám zavolajte a objednajte si z pohodlia domova.

prečo zbrane od nás?

spoločnosť odborníkov

Tradícia

Naša firma je s hrdosťou tradičným aktérom v oblasti zbraní od roku 2011, pričom sa zaviazala k poskytovaniu spoľahlivých produktov a služieb so zreteľom na bezpečnosť a kvalitu.

Kvalita

Zameriavame sa na vysokú úroveň kvality predávaných produktov. Vyberáme produkty, ktoré spĺňajú najprísnejšie normy bezpečnosti a presnosti. Naša ponuka aj jedinečných zbraní, sa stále rozrastá.

Všetky naše produkty sme osobne testovali a vyskúšali na strelnici a poskytujeme záruku na každý produkt 24 mesiacov. Veľa našich testov, nájdete aj na youtube - @svetpusiek9549

Our Team

Meet Professionals

bob jones
Founder
Josephine welch
hunter
ali truck
hunter
john stone
hunter
Galéria

Pár fotiek

  • +421 904 40 90 80

moj@svetpusiek.sk

Copyright © 2014 Bark Factory s.r.o.

X
Add to cart