Niečo o nás

Navirec Solutions s.r.o.

pôsobí na Slovensku vo viacerých odvetviach od roku 2011. Sme výhradným dovozcom brokovníc Derya Arms, Dexter, guľovníc Pioneer a nábojov Maxx Tech a Lambro. Väčšinu tovaru zabezpečujeme cez partnerské redistribučné sklady, takže čakacie doby sú neporovnateľne kratšie oproti iným dodávatelom. Samozrejme sme aj flexibilnejší pri dopĺňaní ponuky.

Derya Arms

jeden z najprestížnejších tureckých výrobcov brokovníc s exportom do viac ako 30 krajín sveta. Pre túto firmu je charakteristický inovatívny dizajn, spoľahlivosť výrobkov a široká ponuka, za čo vďačia modernej továrni a vývojovému stredisku.

Dexter shotguns unlimited

je divízia výroby brokovníc, ktorá sa kvalitou a spracovaním orientuje na americký trh. Každý produkt je kontrolovaný trikrát - najprv prebieha kontrola kvality materiálu použitého na súčiastky, potom kontrola každej vyrobenej súčiastky samostatne a na záver sa kontroluje funkčnosť a správny chod každej vyrobenej zbrane.

Pioneer Arms Corp.

firma zaoberajúca sa prerábaním nových zbraní (úloženiek) z vojenských zásob, pre civilný trh. Pri prerábaní na poloautomatické zbrane sa neupravujú pôvodné súčiastky, čo by mohlo narušiť ich integritu, ale vyrábajú sa komplet nové náhradné súčiastky.

Maxx Tech

sú náboje vyrábané v Bosne, ktoré pri výborných výsledkoch majú ešte lepšiu cenu. Na internete bežne nájdete takéto vyjadrenia: Don't hesitate to get some. I have shot approx. 1500 rounds of Brass Maxx in 9mm without one single issue. The only reason that number isn't higher is because it sells out at my local Wal Mart pretty quick (Neváhajte si ich kúpiť. Ja som vystrieľal približne 1500 kusov 9mm a to bez jedinej chyby. Jediný dôvod, prečo nie viac je ten, že sú v mojom lokálnom Wal Marte stále rýchlo vypredané) - www.rugerforum.net

Lambro

grécka spoločnosť založená v roku 1972, ktorá produkuje poľovné aj športové náboje od bežného použitia až po súťažnú streľbu. Motom tejto firmy je: Vo svete, kde všetci máme prístup k strojom, lacným surovinám a lacnej pracovnej sile, nezáleží len na nízkej cene, ale aj na precíznom prevedení a stálom zlepšovaní produktov.